logobialypanorama
 

SM "Nowy Prokocim"  Galeria


Zasady racjonalnego gospodarowania
wodą i ciepłem


Program
"Ciepła woda użytkowa"

 
Klub "Zachęta""Najpiękniej ukwiecona rabata przed blokiem - LATO 2013"Spółdzielnia Mieszkaniowa "Nowy Prokocim" po raz dziesiąty w tym roku organizowała Konkurs "Najpiękniej ukwiecona rabata przed blokiem - Lato 2013". Wielu mieszkańców zaangażowało się w tworzenie i pielęgnację zieleni przed swoimi blokami, z roku na rok powiększając ilość ukwieconych ogródków na naszym osiedlu.

Jak co roku, komisja konkursowa wykonała dokumentację fotograficzną wszystkich ogródków oraz oceniła je, najpiękniejszym kompozycjom przyznajšc nagrody i wyróżnienia. Doświadczenie 10 lat w organizacji Konkursu pozwala docenić pracę wszystkich, którzy podjęli trud kształtowania otoczenia swoich domów oraz chęć mieszkania w ciekawych i zadbanych przestrzeniach naszego osiedla. Najpiękniej zagospodarowane tereny zielone stanowią wzorzec do naśladowania przez innych.

W bieżącym roku, właśnie z okazji 10 edycji Konkursu Rada Nadzorcza i Zarząd Spółdzielni pięknymi szklanymi statuetkami wyróżnili kilka osób, które przez 10 lat poœwięcały każdš wolną chwilę na upiększanie zielonych zakątków. Nagrody otrzymały: Maria Krzanik, Jolanta Kulikowska, Ewa Druzgała, Ewa Ruman oraz Michalina Mikulska. Miłym akcentem było również wręczenie p. Michalinie Mikulskiej szklanej statuetki i pięknego albumu przez Prezesa Stowarzyszenia Nowy Prokocim "Przyjaciele" p. Mieczysława Lasotę.

Mamy nadzieję, że mieszkańcy nadal będą dbać o te małe skrawki pięknej zieleni i nie porzucą idei podnoszenia estetyki otoczenia, ponieważ ogródki te wpisują się w przestrzeń naszego osiedla nadając mu niepowtarzalny charakter.

Zobacz galerię zdjęć z konkursu 2013© wk