Szanowni Państwo,
Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Nowy Prokocim” serdecznie zaprasza na Walne Zgromadzenie Członków Spółdzielni, które odbędzie się 10 czerwca 2026 r godz. 18.00 w hali Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 11 przy ul. Aleksandry 17 w Krakowie.
Wzorem lat ubiegłych, zapraszamy Państwa przed Walnym Zgromadzeniem na indywidualne spotkania z Zarządem Spółdzielni. Podczas tych spotkań będą Państwo mogli zgłaszać swoje wnioski i uwagi. Członkowie Zarządu Spółdzielni, będą pełnić dyżur na sali widowiskowej Spółdzielni i pojedynczo przyjmować osoby zainteresowane.
Dyżury Zarządu odbędą się w godzinach od 17:00 do 18:30 w dniach:
• 25 maja – ul. Kurczaba
• 26 maja – ul. Jerzmanowskiego
• 27 maja – ul. Wenedy, ul. Kozietulskiego, ul. Teligi
• 28 maja – ul. Ściegiennego, ul. Wallenroda
Państwa uwagi i spostrzeżenia przekazywane na takich spotkaniach pozwalają na podejmowanie decyzji zgodnych z oczekiwaniami większości mieszkańców naszego osiedla. Liczymy, że członkowie Spółdzielni, którzy z różnych przyczyn nie będą mogli uczestniczyć w Walnym Zgromadzeniu skorzystają z takiej formy przekazania różnych problemów.
Dokumenty takie jak:
-sprawozdanie z działalności Spółdzielni i sprawozdanie finansowe z opinią biegłego rewidenta
– sprawozdanie Rady Nadzorczej
– projekty uchwał będących przedmiotem obrad
dostępne będą dla Członków Spółdzielni w jej siedzibie przy ul. Kurczaba 25 we wszystkie dni robocze
w godzinach 10.00 – 12.30 (w poniedziałki 12.00 – 17.00 od dnia 20 maja 2026 r.
Zgodnie ze zmianą zapisów Ustawy o Spółdzielniach Mieszkaniowych, która weszła w życie 28 stycznia 2026r, Pełnomocnikiem Członka Spółdzielni, który jest osobą fizyczną mogą być tylko i wyłącznie:
osoba bliska członka spółdzielni, tj. zstępny (dziecko, wnuk), wstępny (rodzic, dziadek), rodzeństwo, dziecko rodzeństwa, małżonek, osoba przysposabiająca lub osoba przysposobiona;
adwokat lub radca prawny;
inny członek tej samej spółdzielni.